אודות

דיאל תקשורת הוקמה בשנת 2008 והייתה הראשונה באזור הדרום המעניקה שירותי יחסי ציבור ודוברות, ניו מדיה ואסטרטגיה שיווקית. החברה בהובלת ליזה ללוצשווילי הרחיבה מאז את השירותים לכלל הלקוחות ומציעה בנוסף גם:

– הקמת נכסים דיגיטליים ברמה הגבוהה ביותר, תוך התאמה לצרכים הדרושים.

– ייעוץ עסקי וחשיפה תקשורתית | לארגונים, עמותות, מוסדות, מובילי פרוייקטים, אישים וחברות; בענף הפוליטי – גם במסע הבחירות; ליווי למנהלים וארגונים – בכל תחום. הייעוץ והליווי על בסיס פגישות עבודה אינטנסיביות ואיתור בעיות, טיפול מדויק בכל בעיה עד לקבלת התוצאות הרצויות וכל זאת תוך חשיפת הארגון באמצעות יחסי ציבור ו/או טיפול במנועי החיפוש במדיה, בהתאם לצרכי הארגון.

בתהליך כולו מעורב הלקוח וביחד אנו בונים את דרכי הפעולה לצרכי תקשורת המונים. התהליך מתקיים הודות לשיתוף פעולה פורה ויצירתי ובאמצעותו נוצרת התדמית הנחוצה ובדרך זו נבנה עבור כל עסק המוניטין הנדרש. ה"אני מאמין" של החברה הוא ש"הכל מתחיל ונגמר ביחסים: יחסי ציבור ויחסי אנוש" – ולכן יש להבין כי העסקים שונים זה מזה, הן במהותם והן בבעיות בהם נתקלים המנהלים ולכן אין תכנית קבועה המוכתבת או מוגדרת מראש אלא כל עסק לגופו ולפיכך נכתבת תכנית אסטרטגית וניתן מענה אישי המותאם למידותיו. הליווי והייעוץ נעשים אישית על ידי ליזה ללוצשווילי, בעלת החברה.