יחסי ציבור וניו מדיה

דיאל תקשורת (2008) מתמחה במתן שירותים ביחסי ציבור ודוברות, ניו מדיה, הגברת נוכחות ברשת האינטרנט. בנראות במנועי החיפוש השונים כולל גוגל, טיפול ברשתות החברתיות (פייסבוק, אינסטגרם וכדומה) ומעניקה ליווי אסטרטגי ארגוני ושיווקי לעסקים בכל התחומים.

חשוב להבין כי יחסי ציבור הינם למעשה הדרך של ארגונים, חברות ויחידים לתקשר עם הציבור על ידי כלי המדיה במישרין או בעקיפין במטרה ליצור ולתחזק תדמית חיובית וליצור מערכת יחסים עם קהל המטרה.

עולם העסקים מאופיין בתחרות שאין להתעלם ממנה וכדי לזכות בלקוחות חדשים ו/או לשמר את הקיימים, הארגונים נאלצים ליצור בידול מהמתחרים – כאשר החל מרגע הקמת העסק יש לתחזק תדמית ציבורית חיובית ואוהדת אשר תגביר בבוא העת את החשיפה והמכירות.

בניגוד לשיווק אשר מתמקד בקידום מוצרי החברה או השירותים, יחסי ציבור נעשים באמצעות יצירת באזז, חשיפה באמצעי התקשורת בפני הציבור, אודות מוצר או שירות אותו מציע הארגון. כך למעשה מרוויח העסק את אמון הצרכנים, מה שיוצר השפעה גדולה על החלטותיו ברכישת מוצר / שירות מיידי או עתידי, שהרי הצרכן הסופי לא ייקח סיכונים ויעדיף לרכוש את השירותים והמוצרים מחברה מכובדת יותר, בעלת שם ומוניטין – ואי אפשר להאשים אותו הרי סביר להניח שהייתם פועלים באופן דומה…

חברות, עמותות, מוסדות ציבור וארגונים רבים משתמשים בשירות יחסי הציבור בכדי להגיע לקהל היעד.

השרותים שלנו

בניית תכנית פעולה על פי מטרות ויעדים 

לאישים, חברות, ארגונים, עמותות, מוסדות, פרויקטים וגם לעסקים קטנים/בינוניים.

הקמת בלוגים ותפעולם, יצירת תכנים שיווקיים ברשת האינטרנט, השתלבות בפורומים – הקמה וטוקבקים, טיפול ברשתות חברתיות: פייסבוק / אינסטגרם / טוויטר, גוגל +, יוטיוב וכיוב' – הדרכות ליחידים ולקבוצות.

הקמה ותפעול.

עבור עסקים, אישי ציבור ומובילי דעה.

מתמחה במתן שירותים ביחסי ציבור ודוברות, ניו מדיה, הגברת נוכחות ברשת האינטרנט. בנראות במנועי חיפוש מובילים וברשתות חברתיות   ומעניקה ליווי אסטרטגי ארגוני ושיווקי לעסקים בכל התחומים.

דיאל מציעה לחברות ומנהלי אתרים פתרונות שיווק ופרסום מקצועיים ויעילים המשלבים ראיה ייחודית ורחבה של עולם האינטרנט כמודל התנסות והגשמת יעדים בסביבה גלובאלית.

היום כל בעל עסק קטן-בינוני יודע שהוא חייב אתר אינטרנט אואפלקציה יעודי לעסק. בניית אתרים / אפלקציה באינטרנט היא הכרחית מסיבות עסקיות גרידא ומסיבות תדמיתיות. ללא נוכחות אינטרנטית, ולא משנה סוגו וגודלו, לעסק למעשה אין זכות קיום. לא רק שגולשי האינטרנט לא יוכלו להגיע אלייך ותאבד לקוחות פוטנציאליים, גם אלה שהם כבר לקוחותיך. 

 

די אל תקשורת מפעילה שירות חדשני שימתג אותך אישית וינהל את התדמית שלך ברשת. במסגרת השירות נכניס לאינטרנט אתרים ועמודים עם תכנים חיוביים וממותגים בשמך, וכך נבנה ונחזק את המותג שלך ברשת הכולל הדחקת  האזכורים השליליים  במנועי החיפוש ו- Google  בראשם.

ניהול התדמית (או המוניטין) הוא אחד מהשירותים שאנו מציעים תחת המטריה של מיתוג אישי באינטרנט  

ב-די אל  פועל צוות המכיר על בוריו את זירת האינטרנט הישראלית והרשתות החברתיות יחד עם ידע וניסיון נרחב בתחום בניית האתרים והקידום.