יחסי ציבור וניו מדיה

דיאל תקשורת (2008) מתמחה במתן שירותים ביחסי ציבור ודוברות, ניו מדיה, טיפול בנראות במנועי החיפוש השונים כולל גוגל, טיפול ברשתות החברתיות (פייסבוק, אינסטגרם וכדומה) ומעניקה ליווי אסטרטגי ארגוני ושיווקי לעסקים בכל התחומים.

חשוב להבין כי יחסי ציבור הינם למעשה הדרך של ארגונים, חברות ויחידים לתקשר עם הציבור על ידי כלי המדיה במישרין או בעקיפין במטרה ליצור ולתחזק תדמית חיובית וליצור מערכת יחסים עם קהל המטרה.

עולם העסקים מאופיין בתחרות שאין להתעלם ממנה וכדי לזכות בלקוחות חדשים ו/או לשמר את הקיימים, הארגונים נאלצים ליצור בידול מהמתחרים – כאשר החל מרגע הקמת העסק יש לתחזק תדמית ציבורית חיובית ואוהדת אשר תגביר בבוא העת את החשיפה והמכירות.

בניגוד לשיווק אשר מתמקד בקידום מוצרי החברה או השירותים, יחסי ציבור נעשים באמצעות יצירת באזז, חשיפה באמצעי התקשורת בפני הציבור, אודות מוצר או שירות אותו מציע הארגון. כך למעשה מרוויח העסק את אמון הצרכנים, מה שיוצר השפעה גדולה על החלטותיו ברכישת מוצר / שירות מיידי או עתידי, שהרי הצרכן הסופי לא ייקח סיכונים ויעדיף לרכוש את השירותים והמוצרים מחברה מכובדת יותר, בעלת שם ומוניטין – ואי אפשר להאשים אותו הרי סביר להניח שהייתם פועלים באופן דומה…

חברות, עמותות, מוסדות ציבור וארגונים רבים משתמשים בשירות יחסי הציבור בכדי להגיע לקהל היעד.